Половинка тортика Снікерс / 780 г
Половинка тортика Снікерс / 780 г - Фото №1
Половинка тортика Снікерс / 780 г - Фото №2
Половинка тортика Снікерс / 780 г - Фото №3
Половинка тортика Снікерс / 780 г
Половинка тортика Снікерс / 780 г - Фото №1
Половинка тортика Снікерс / 780 г - Фото №2
Половинка тортика Снікерс / 780 г - Фото №3

Половинка тортика Снікерс / 780 г

Наш торт Снікерс люблять за його традиційний приємний смак. Бо карамель, шоколад та арахіс — дійсно культове поєднання, яке має безліч шанувальників. Для Снікерса ми випікаємо пухкий шоколадний бісквіт. Коржі змащуємо вершковим кремом чіз. А всередину додаємо хрумкий смажений арахіс з солодкою карамеллю, яка смакує мов найкраща іриска з дитинства. Покриваємо десерт шоколадним ганашем та прикрашаємо арахісом. Замовляйте солодкий презент для себе, рідних чи друзів. Наші кондитери приготують його для вас лише за 24 год.
1560 г780 г
800.00 грн
Вам також сподобаються
Чізкейк орео / 1325г
Чізкейк орео / 1325г
Здається, смаку нашого «Чізкейка орео» може позаздрити саме славнозвісне печиво. Він має збалансований солоно-солодкий післямак. Торт складається з декількох шарів, де кожен грає власну партію. Спочатку шоколадно-пісочне тісто, яке просто розсипається у роті. Далі шар дуже м’якого сиру. Довершує цю смакову історію ніжний та легкий крем на основі маскарпоне з солоною карамеллю та шматочками печива Орео. «Чізкейк орео» — настільки чудовий, що хочеться смакувати у свята і будні. Лише 24 години потрібно нашим кондитерам, щоби приготувати ваш бажаний десерт.
1 300 грн
Чізкейк гарбузовий / 1300 г
Чізкейк гарбузовий / 1300 г
Наш «Гарбузовий чізкейк» — це істинне блаженство, яке розтікається в роті вершковою ніжністю сиру та солодкістю гарбуза. Для основи ми готуємо пісочне тісто з вершковим маслом. Ніжний сир з гарбузом грають першу скрипку в смаковому оркестрі. А ганаш із кремом маскарпоне та хрустким волоським горіхом слугують досконалим завершенням. Вже через 24 год після замовлення, ви зможете з насолодою смакувати дуже ніжним «Гарбузовим чізкейком». Якщо ви хочете улюблений десерт з персоналізованим оформленням – просто вкажіть під час оформлення.
1 300 грн
Торт Горіхово-вишневий 1180г
Торт Горіхово-вишневий 1180г
1 000 грн
Морквяно-апельсиновий торт / 2275 г
Морквяно-апельсиновий торт / 2275 г
1 600 грн
Торт без цукру Прага/630г
Торт без цукру Прага/630г
848 грн
Популярні питання
Як зробити замовлення?
Замовлення та оплату за кондитерські вироби приймаємо на сайті.
Який графік доставки?
  • Доставка на таксі делівері відбувається щодня з 10:00 до 17:00 години
  • Самовивіз за адресою: Кав'ярня Вірменка - м. Львів, вул. Вірменська, 19, з 15.00 до 22.00 години
  • Самовивіз за адресою Б. Хмельницького, 102, з 10 до 17 години у будні та з 10 до 14 години у вихідні дні.
  • Термін виконання попереднього замовлення 24 години.
Яка вартість доставки?
Вартість адресної доставки згідно з діючими тарифами перевізника та оплачуються клієнтом при отриманні товару.